Zavolajte nám: +421 908 69 74 74

Detail nehnuteľnosti

PRENÁJOM – 2 IZB.BYT KUZMÁNYHO SÍDLISKO

Prenájom Nehnuteľnosti
€450
62 M2 2 Izieb Kúpeľní Parkovacie miesta Rok dostavby:

V ponuke na prenájom priestranný,zariadený 2 izbový byt na Braniskovej ulici (Kuzmányho sídlisko).Byt s rozlohou 62 m2 je na 1.poschodí (pod bytom je byt),disponuje 2 samostatnými izbami,kuchyňou,WC,kúpeľňou,loggiou a pivnicou a prenajíma sa zariadený.
Výhodou je taktiež možnosť okamžitého nasťahovania a užívania,možnosť parkovania, skvelé napojenie MHD,prijateľná cena a atraktívna lokalita v bezprostrednej blízkosti centra mesta,ktorá poskytuje plnú občiansku vybavenosť.

Cena: 450 EUR (vrátane energií)

Mapa nehnuteľnosti

MVDr. Zuzana Antušová

Zuzana Antušová

Dobrý deň. Vitejte na stránkach spoločnosti All Properties s.r.o., ktorá prevádzkuje realitné služby pod značkou Antušová Reality. Moje meno je Zuzana Antušová, a napriek tomu, že som vyštudovala Univerzitu veterinárneho lekárstva, realitám sa úspešne venujem už 10 rokov. Majiteľom a konateľom spoločnosti All Properties, s.r.o. som už od roku 2009. Mojou špecializáciou sú aj komplikované realitné prípady a exkluzívne nehnuteľnosti. Do popredia by som dala aj TRÉNINGY realitných maklérov a externý MENTORING v oblasti realít a developmentu, určený pre firmy, manažérov aj jednotlivcov. Pomôcť vybudovať úspešný tím, zvýšiť produkciu firmy, to je to, čo je výsledkom mojej dlhodobej profesionálnej praxe.

Zobraziť profil

Kontakt

Ostatné nehnuteľnosti

Pridávanie komentárov ukončené.