Zavolajte nám: +421 908 69 74 74

Detail nehnuteľnosti

Novostavba s parkovaním – TOP CENA !

Predaj Nehnuteľnosti
€71,990
34 M2 Izieb Kúpeľní Parkovacie miesta Rok dostavby:

Ponúkame exkluzívne na predaj slnečný 1-izbový byt v novostavbe – projekte Nová Bystrická. Byt s rozlohou 34 m2 sa nachádza na 1.poschodí a predáva sa v štandarde ktorý zahŕňa: kvalitné podlahy a dlažbu, komplexnú sanitu a obklady v kúpelni, interiérové dvere a bezpečnostné vstupné dvere.Priestor je vynikajúco funkčne členený na obývačku spojenú s kuchyňou a samostatným spacím kútom. V priestrannej kúpelni spojenej s toaletou sa nachádza vaňa. K bytu prislúcha pivnica o rozlohe 3,23 m2 a parkovacie státie na súkromnom parkovisku s vyhradeným parkovaním len pre rezidentov.

Byt sa nachádza v samostatne stojacom iba dvojpodlažnom obytnom dome s vlastnou kotolňou. Obytný dom bol jemne začlenený do tichej zóny v prostredí rodinných domov a ponúka vyššiu kvalitatívnu úroveň bývania v rezidenčnom projekte. Vnútroblok so zeleňou bude zahŕňať aj súkromné parkovisko iba pre rezidentov. Kolaudácia už MAREC 2018.

Devínska Nová Ves je vyhľadávanou rýchlo sa rozvíjajúcou mestskou časťou Bratislavy Ponúka nádhernú prírodu (Sandberg, Devínska Kobyla, povodie rieky Morava) bohaté možnosti turistiky, rybolovu, cyklistické a bežecké trasy, plaváreň s vyhrievaným bazénom, kultúrne centrum s množstvom podujatí (Vianočná ulička, Folklórne slávnosti…) V blízkosti sa taktiež nachádza Obchodné centrum Bory Mall, Hornbach či Decathlon.

Mapa nehnuteľnosti

MVDr. Zuzana Antušová

Zuzana Antušová

Dobrý deň. Vitejte na stránkach spoločnosti All Properties s.r.o., ktorá prevádzkuje realitné služby pod značkou Antušová Reality. Moje meno je Zuzana Antušová, a napriek tomu, že som vyštudovala Univerzitu veterinárneho lekárstva, realitám sa úspešne venujem už 10 rokov. Majiteľom a konateľom spoločnosti All Properties, s.r.o. som už od roku 2009. Mojou špecializáciou sú aj komplikované realitné prípady a exkluzívne nehnuteľnosti. Do popredia by som dala aj TRÉNINGY realitných maklérov a externý MENTORING v oblasti realít a developmentu, určený pre firmy, manažérov aj jednotlivcov. Pomôcť vybudovať úspešný tím, zvýšiť produkciu firmy, to je to, čo je výsledkom mojej dlhodobej profesionálnej praxe.

Zobraziť profil

Kontakt

Ostatné nehnuteľnosti

Pridávanie komentárov ukončené.